مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

پنل جدید کدینگ کوماکس مدل DRC-703LC/RF
استند های تبلیغاتی ایران کوماکس ویژه همکاران
آیفون تصویری کوماکس DRC-4U/CDV-70UM
چشمی درب دیجیتال
عضویت در کانال تلگرام کوماکس ایران
معرفی آیفون تصویری CDV-70KM/CDV-70K
چشمی درب دیجیتال
طرح تعویض آیفون تصویری کوماکس
آیفون تصویری بیسیم
فروش اقساطی آیفون تصویری کوماکس
ارتباط داخلی بی سیم
نصب رایگان ایفون تصویری
پک تک واحدی آیفون تصویری CDV-35U/DRC-4U
تردمیل خانگی
آیفون تصویری قابل اتصال به موبایل

تبدیل پنل نامبرینگ به کدینگ کوماکس

10 / 10
از 1 کاربر

یکی از سوال هایی که معمولا صاحبان آیفون تصویری های نامبرینگ کوماکس از مشاورین ما میپرسند این میباشد که آیا می توان با استفاده از آیفون تصویری های موجود و نصب شده در واحد ها پنل جلوی درب را تعویض و تبدیل به پنل رنگی یا پنل کدینگ نمود ؟

جواب : بله

  1. در صورتی که آیفون تصویری های موجود و نصب شده در داخل واحدها سیاه سفید باشد و عده ای مایل به تعویض مانیتور نباشند شما می توانید پنل مرکزی را تعویض کنید و یک پنل با کیفیت تصویر بالاتر ، لنز رنگی ، دید در شب قوی تر و گارانتی 40 ماهه نصب کنید . در این حالت واحد هایی که قصد تعویض آیفون تصویری های داخل واحد خود را دارند که می توانند هر کدام از محصولات کوماکس کره بسته به سلیقه و بودجه ای که در نظر گرفته اند انتخاب کنند و واحد های دیگر هم می توانند از همان آیفون تصویری های سیاه سفید قدیمی خود البته با کیفیت تصویر و دید در شب بهتر ، بدون هیچ گونه ایجاد اختلال در سیستم فعلی استفاده کنند .

    نکته :
    اگر پنل دربازکن سیاه سفید فعلی شما سالم بوده و تمایلی به تعویض آن ندارید می توانید فقط لنز پنل را تعویض کنید .

  2. در صورتی که مجتمع دارای پنل نامبرینگ باشد و شما بخواهید پنل مرکزی را تبدیل به پنل کدینگ نمایید و همچنان از آیفون تصویری های فعلی خود استفاده کنید نیز امکان پذیر است . در این حالت یک پنل کدینگ پسوردی و یا کارتی و توزیع کنندهای تصویر که به ازای هر چهار واحد یک توزیع کننده نصب می شود ، مورد نیاز میباشد . 

    نکته :
    در صورتی که آیفون تصویری های فعلی شما کوماکس چینی و یا کوماکس کره ای سیاه سفید باشد برای همخوانی و راه اندازی سیستم به ازای هر واحد یک ماژول در پشت هر دستگاه اضافه می شود .

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()