مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

پنل جدید کدینگ کوماکس مدل DRC-703LC/RF
استند های تبلیغاتی ایران کوماکس ویژه همکاران
آیفون تصویری کوماکس DRC-4U/CDV-70UM
چشمی درب دیجیتال
عضویت در کانال تلگرام کوماکس ایران
معرفی آیفون تصویری CDV-70KM/CDV-70K
چشمی درب دیجیتال
طرح تعویض آیفون تصویری کوماکس
آیفون تصویری بیسیم
فروش اقساطی آیفون تصویری کوماکس
ارتباط داخلی بی سیم
نصب رایگان ایفون تصویری
پک تک واحدی آیفون تصویری CDV-35U/DRC-4U
تردمیل خانگی
آیفون تصویری قابل اتصال به موبایل

پنل تصویری کوماکس کره سری UC

10 / 10
از 1 کاربر

دربازکن های تصویری کوماکس سری UC از محصولات جدید شرکت کوماکس کره می باشد . طراحی جدید کیفیت تصویر بالا و صدایی شفاف از ویژگی این دربازکن تصویری میباشد . پنل های تصویری DRC-NUC مجهز به چراغ های ال ای دی جهت دید در شب می باشد . تمامی آیفون تصویری های کوماکس قابلیت اتصال به پنل های دربازکن DRC-NUC را دارا هستند . 
پنل های تصویری DRC-NUC دارای لنز رنگی با دوربین CMOS-1/4 اینچ میباشد و تصویری با زاویه 100 تا 110 درجه به شما می دهد . همچنین لنز دوربین تا 13 درجه به طرفین به صورت دستی در زمان نصب قابل تنظیم می باشد .

 پنل های تصویری DRC-NUC دارای شاسی زنگ های تکی در هر ردیف می باشد و از یک واحد تا هفت واحدی را ساپورت می کند . این پنل های دربازکن مناسب برای ساختمان های تک واحد در هر طبقه می باشد . 
در بازار فروش ایفون تصویری نمونه هایی از دربازکن های تصویری وجود دارد که از نظر ظاهری شباهت هایی به مدل های کره ای کوماکس دارد . 
به عنوان مثال دربازکن های برند CAMAX یا کامکث از نظر ظاهر شبیه به مدل های DRC-NUC کوماکس COMMAX میباشد و هیچ ارتباطی با شرکت کوماکس کره ندارد و متاسفانه برخی از فروشندگان این دستگاه ها را به تحت عنوان ساخت کره و به نام کوماکس کره به خریداران معرفی می کنند . در زیر نمونه هایی از این مدل ها را مشاهده می کنید .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()