مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
تا

تبلیغات

آیفون تصویری آینه ای کوماکس

آیفون تصویری آینه ای کوماکس به سری ایفون تصویری های از کوماکس گفته میشود که دارای دیزاین آینه ای هستند . آیفون تصویری آینه ای در زمان خاموشی نمایشگر و طلق دور نمایشگر آیفون تصویری مانند یک آینه عمل میکند . آیفون تصویری آینه ای کوماکس بسیار شاین و چشم گیر است و در نگاه اول توجه همگان را به خود جلب میکند . نصب آیفون تصویری در مدل های نامبرینگ به راحتی و تنها با 4 رشته سیم انجام میشود . آیفون تصویری آینه ای کوماکس در تولیدات نامبرینگ در حال حاضر در دو مدل 4.3 و 7 اینچی گوشی دار موجود است که هر دو دارای دو ورودی تصویر جهت اتصال به پنل و یا دوربین دوم هستند . آیفون تصویری آینه ای در دو رنگ بسیار شیک و چشم نواز ، سفید و نوک مدادی ، به بازار خرید آیفون تصویری عرضه شده است که در بدو ورود ، استقبال بسیاری از رنگ نوک مدادی به عمل آمد . آیفون تصویری کوماکس در بازار فروش آیفون تصویری ایران دارای نمونه های تقلبی و بی کیفیتی است که تحت نام کوماکس و با لوگوی کوماکس و به اسم کره ای با قیمت هایی گاها بالاتر از قمیت آیفون تصویری اصل به فروش میرسد . لذا توصیه ما به شما این است که کوماکس خود را تنها از مرکز مجاز کوماکس ایران و تنها با گارانتی اصلی بازرگانی ایران کوماکس تهیه فرمائید .
شماره چهار رقمی مرکز جهت مشاوره و خرید ایفون تصویری : 0216123 داخلی 124 و 122

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 2 محصول

ایفون تصویری آینه ای کوماکس CDV-70MH محصول جدید کمپانی کوماکس کره است که از طراحی بسیار شیک و چشم گیر و خاصی برخوردار است . همانطور که از نام این آیفون تصویری پیداست نمایشگر و قاب دور نمایشگر این محصول در زمان خاموشی نمایشگر مانند یک آینه عمل می کند و در یک آن تمام توجه ها را به خود جلب میکند . آیفون تصویری CDV-70MH با نمایشگر 7 اینچ و در دو اندازه رنگ سفید و نوک مدادی وارد بازار فروش آیفون تصویری شده است . آیفون تصویری آینه ای اصل کوماکس دارای 36 ماه گارانتی بازرگانی ایران کوماکس میباشد .

قیمت : 7,480,000 (تومان)

آیفون تصویری آینه ای با نمایشگر 4.3 اینچ رنگی ال ای دی با کیفیت تصویر و قدرت تفکیک نور بالا ، محصول جدید از تولیدات آیفون تصویری شرکت کوماکس کره میباشد . آیفون تصویری آینه ای دارای طراحی بسیار شیک در دو رنگ سفید و نوک مدادی است همانطور که از نام این آیفون تصویری مشخص است ظاهری آینه مانند دارد . آیفون تصویری آینه ای در دو سری 4.3 و اینچ تولید و در بازار فروش آیفون تصویری عرضه شده است . آیفون تصویری کوماکس اصل را تنها از مرکز مجاز کوماکس ایران و تنها با گارانتی اصلی ایران کوماکس تهیه فرمائید .

1مجموع 2 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()