مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
تا

تبلیغات

آیفون تصویری طرح فلز

آیفون تصویری طرح فلز ، متال یا تیتانیوم از سری تولیدات با طراحی جدید شرکت کوماکس کره است که در اندازه تصویر 4.3 اینچ و 7 اینچ در مدل های نامبرینگ و کدینگ GATE VIEW به بازار فروش آیفون تصویری عرضه کرده است . کوماکس در طراحی و تنوع همیشه پیشتاز میدان تولید ایفون تصویری در جهان بوده است و هیچ گاه دست از تلاش برای تولید محصولات جدید مطابق با نیاز روز مشتری دست برنداشته است . آیفون تصویری طرح فلز در دو رنگ سفید و سرمه ای موجود میباشد . به دلیل وجود اقلام بی کیفیت و تقلبی در بازار فروش آیفون تصویری کوماکس توصیه میشود محصولات کوماکس را تنها از نماینده رسمی فروش کوماکس ، مرکز مجاز کوماکس ایران و با گارانتی اصلی ایران کوماکس تهیه فرمائید .

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 2 محصول
قیمت : 6,930,000 (تومان)

دربازکن تصویری کوماکس CDV-43M محصولی جدید از کمپانی کوماکس است . این آیفون تصویری دارای اندازه ی تصویر 4.3 اینچی با نمایشگر ال ای دی از سری تولیدات نمایشگرهای FINE VIEW با طراحی طرح فلز یا متال است . آیفون تصویری CDV-43M بدون گوشی طراحی شده است و این امر باعث راحتی و سرعت در پاسخگویی است همچنین CDV-43M دارای دو ورودی تصویر و قابلیت اتصال به گوشی دوم نیز میباشد . آیفون تصویری کوماکس کره در ایران دارای گارانتی اصلی بازرگانی ایران کوماکس به مدت سه سال میباشد . به دلیل وجود کالاهای چینی تحت نام و لوگوی کوماکس کره ، آیفون تصویری کوماکس خود را تنها از مرکز مجاز کوماکس ایران تهیه فرمائید .

ایفون تصویری CDV-43M VIDEOPHONE SERIES MONITOR CDV-43M
قیمت : 6,930,000 (تومان)
قیمت : 10,890,000 (تومان)

آیفون تصویری کوماکس CDV-70M محصولی با دیزاین و طراحی جدید از سری تولیدات طرح متال و دارای اندازه تصویر 7 اینچ و بدون گوشی میباشد . CDV-70M یک آیفون تصویری با دو ورودی تصویر جهت اتصال به پنل دوم و یا دوربین دوم میباشد . CDV-70M ساخت کره و دارای سه سال گارانتی اصلی بازرگانی ایران کوماکس است . به دلیل وجود نمونه های تقلبی و چینی در بازار فروش آیفون تصویری ، توصیه میشود آیفون تصویری کوماکس خود را تنها از مرکز مجاز کوماکس ایران تهیه فرمائید .

1مجموع 2 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()