مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
تا

تبلیغات

لوازم جانبی سیستم کوماکس کدینگ

لوازم جانبی سیستم کوماکس کدینگ متشکل از قطعاتی میباشد که در نصب و راه اندازی سیستم آیفون تصویری مورد استفاده قرار میگیرد و بدون آنها نصب آیفون تصویری کدینگ امکان پذیر نمیباشد مانند توزیع کنندهای فرعی و اصلی تصویر ، منبع تغذیه و بعضی قطعات نیز در صورت نیاز و تمایل به سیستم آیفون تصویری کدینگ شما اضافه میشود مانند گوشی صوتی ارتباط داخلی با نگهبانی و یا گوشی صوتی برای ارتباط یک طرفه با سرایداری ، دستگاه انتقال تصویر مرکزی به موبایل توسط اینترنت ، توزیع کننده ی تصاویر دوربین مداربسته بر روی آیفون تصویری و ....
شما در این بخش میتوانید با قطعات و لوازم نصب آیفون تصویری کدینگ آشنا شوید و جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مرکز مشاوره و فروش ایفون تصویری کوماکس تماس بگیرید .

شماره چهار رقمی مرکز فروش و مشاوره آیفون تصویری کوماکس : 0216123

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 6 محصول
قیمت : 2,100,000 (تومان)

توزیع کننده دوربین مداربسته MODUM ، برای نصب دوربین مدار بسته در سیستم مودوم از توزیع کننده های CMD-104VU استفاده می شود که هر توزیع کننده 4 دوربین مدار بسته را پشتیبانی می کند .

قیمت : 5,300,000 (تومان)

توزیع کننده فرعی سیستم MODUM ، در صورت نصب آیفون تصویری های مخصوص MODUM از توزیع کننده CDM-404FU استفاده می شود .

قیمت : 5,700,000 (تومان)

توزیع کننده فرعی سیستم MODUM ، درصورتی که بخواهید در این سیستم آیفون تصویری های FINE VIWE را نصب کنید باید از توزیع کننده CMD-404CFU استفاده کنید .

قیمت : 5,800,000 (تومان)

توزیع کننده مرکزی در سیستم MODUM کوماکس می باشد . در صورتی که در سیستم MODUM بخواهید از گارد نگهبانی یا دوربین های مدار بسته استفاده کنید بایستی از این توزیع کننده مرکزی استفاده کنید .

1مجموع 6 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()