مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
تا

تبلیغات

پنل تصویری کوماکس کدینگ

پنل تصویری کوماکس کدینگ در سیستم مودوم ( MODUM ) دارای چهار مدل در طراحی فوق العاده شیک با کاربری های متفاوت میباشد . پنل تصویری کوماکس کدینگ مودوم قابلیت اتصال به 300 واحد با قدرت و کیفیتی بالا در انتقال تصویر و صدا حتی در بالاترین طبقات را داراست . شما میتوانید از پنل کدینگ مرکزی به صورت مستقیم با نگهبانی تماس گرفته و مکالمه کنید . پنل تصویری کوماکس کدینگ مجهز به چراغ های ال ای دی جهت تامین نور محیط برای انتقال تصویر در تاریکی میباشد همچنین باز کردن درب بوسیله کارت های RF و رمز شخصی از دیگر مزیت های درب بازکن کوماکس کدینگ میباشد . پنل تصویری های کوماکس کدینگ در مدل هایی با بدنه فلزی و دکمه های غیر لمسی و بدنه شیشه ای با دکمه های تمام لمسی موجود میباشد . نمونه های غیر اصل و متفرقه از محصولات کوماکس در بازار فروش آیفون تصویری مشاهده است که به نام کوماکس کره با ارم تجاری کوماکس و گاها با قیمت هایی برابر یا بالاتر از آیفون تصویری اصلی به فروش میرسند لذا توصیه میشود که کوماکس خود را از مراکز مجاز کوماکس ایران و با گارانتی اصلی ایران کوماکس تهیه فرمائید .

شماره چهار رقمی مرکز فروش و مشاوره خرید ایفون تصویری کوماکس : 0216123

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 4 محصول
قیمت : 50,000,000 (تومان)

محصول جدید کوماکس ، پنل دربازکن کدینگ مدل DRC-703LC با طراحی فوق العاده شیک و بی بدیل در دو رنگ سفید و سرمه ای موجود می باشد . این پنل دربازکن قابل اتصال به 2000 واحد و 99 پنل در یک بلوک میباشد . از ویژگی های پنل کدینگ DRC-703LC قابلیت اتصال به  تمامی مدل های آیفون تصویری از جمله سری آنالوگ ، MODUM و GATE VIEW میباشد . این دربازکن تصویری کدینگ دارای کیفیت تصویر و صدا ، کاربری آسان و قابلیت باز کردن درب با استفاده از کارت های RF و نمایشگر 3.5 اینچی جهت نمایش تصویر مراجعه کننده بر روی آن میباشد . پنل کدبنگ DRC-703LC/RF ساخت کره و دارای سه سال گارانتی ایران کوماکس میباشد . محصولات کوماکس را تنها از مرکز مجاز کوماکس ایران تهیه فرمائید .

قیمت : 29,400,000 (تومان)

پنل تصویری کدینگ کوماکس مدل CMP-4BCT/RF با طراحی بی بدیل ، فوق العاده شیک و منحصر به فرد ، محصولی جدید از شرکت کوماکس کره مییاشد . CMP-4BCT قابلیت اتصال به آیفون تصویری سری نامبرینگ و کدینگ MODUM را داراست . کیفیت تصویر ، صدا ، بازکردن درب با کارت RF و پسورد شخصی همچنین پشتیبانی از 16 زنگ مستقیم و قابلیت اتصال به پنل اکسپندر CMP-4BX ، دکمه های لمسی و لنز مخفی همه و همه از ویژگی های این پنل تصویری کدینگ میباشد و خود را از دیگر پنل های کدینگ موجود در بازار متمایز کرده است . پنل کدینگ CMP-4BCT/RF ساخت کره و دارای دو سال گارانتی شرکت ایران کوماکس میباشد .

قیمت : 33,000,000 (تومان)

پنل کدینگ کوماکس کره از سری محصولات MODUM . پنل درب بازکن مدل DRC-GUM/RF دارای لنز رنگی دید در شب می باشد و قابلیت اتصال به 300 واحد را دارد . به صورت توکار نصب میشود و بدنه فلزی دارد . آیفون تصویری سری کدینگ مودوم و سری نامبرینگ قابلیت اتصال به مدل پنل کدینگ را دارا میباشد . پنل کدینگ DRC-GUM/RF یک پنل کارت خوان است به این صورت که می توانید با معرفی کارت های دربازکن RF به دستگاه ، درب ساختمان را باز کنید و یا با استفاده از کد شخصی درب ساختمان را بدون استفاده از کلید باز کنید . کیفیت تصویر و صدا که از ویژگی های محصولات کوماکس میباشد همچنین طراحی فوق العاده شیک ، این دربازکن را از دیگر پنل های کدینگ موجود در بازار متمایز ساخته است . DRC-GUM/RF دارای دو سال گارانتی ایران کوماکس و ساخت کره می باشد .

قیمت : 29,500,000 (تومان)

پنل تصویری کدینگ مدل DRC-GUM محصولی از شرکت کوماکس کره و مخصوص سیستم آیفون تصویری کدینگ MODUM میباشد . این دربازکن تصویری کدینگ قابلیت باز کردن درب با کد شخصی را داراست و دارای بدنه فلزی ، لنز رنگی همراه با چراغ های ال ای دی جهت دید در شب میباشد . در این سیستم شما میتوانید به صورت مستقیم با سرایداری و نگهبانی به صورت جداگانه ارتباط داخلی برقرار کنید . پنل کدینگ DRC-GUM ساخت کره و دارای دو سال گارانتی ایران کوماکس میباشد .

1مجموع 4 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()