مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

نحوه ارسال کالا

با توجه به حساسیت مشتریان در نحوه ارسال و تحویل کالاهای خریداری شده در رابطه با صحیح و سالم بودن کالا و به موقع رسیدن بسته ، ما نیز همین حساسیت را در روش های ارسال خود اعمال کرده ایم تا بتوانیم لذت خریدی مطمئن را برای شما تضمین کنیم .
تمامی سفارشات شما در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 17 و پنجشنبه ها تا ساعت 15 قابل ارسال میباشد . در ایام تعطیل رسمی تحویل و ارسال کالاهای سفارش شده به اولین روز کاری بعد از تعطیلات موکول میشود .

ارسال و تحویل کالا توسط پیک

سفارش هایی که محل تحویل آن در تهران می باشد توسط پیک ارسال می شود که پس از قطعی شدن سفارش خریدار ، کالا در همان روز (روز کاری) کمتر از 3 ساعت ارسال می گردد و هزینه ارسال کالا در سفارش هایی که مبلغ فاکتور بالای یک میلیون تومان باشد رایگان است  . هماهنگی های لازم با خریدار یا تحویل گیرنده بسته قبل از ارسال کالا به صورت تلفنی انجام می شود . در صورتی که ثبت سفارش تا ساعت 17 انجام شده باشد ارسال در همان روز انجام میشود و اگر ثبت سفارش از ساعت 17 به بعد باشد ارسال در اولین ساعت روز کاری بعد انجام می گیرد .

ارسال از طریق پست پیشتاز

سفارش هایی که محل تحویل آن در خارج از شهر تهران می باشد به وسیله پست پیشتاز ارسال می شود . زمان تحویل کالا از طریق پست پیشتاز با توجه به موقعیت جغرافیایی بین 24 تا 72 ساعت متغییر است توجه فرمائید که در روزهای آخر سال و یا مناسب ها به دلیل افزایش حجم ترافیک در سرویس های ارسال پستی ممکن کالای شما با کمی تاخیر به دستتان برسد . شما میتوانید با مراجعه به وب سایت شرکت پست از طریق شماره مرسوله ، سفارش خود را پیگیری کنید . در این نوع پست ، بار شما بیمه میشود و هزینه ارسال آن بر حسب وزن و مسافت محاسبه می شود .

ارسال از طریق تیپاکس

این نوع ارسال نیز برای سفارش هایی انجام می شود که خارج از تهران می باشد . تیپاکس به مرکز تمام استان ها ارسال مستقیم دارد . در صورتی که محل تحویل سفارش در خود شهر دارای دفتر نمایندگی تیپاکس باشد بسته مرسوله درب منزل تحویل داده می شود و تیپاکس هزینه اضافی برای رساندن آن دریافت نمی کند و اگر محل تحویل سفارش خارج از شهر دارای نمایندگی تیپاکس باشد بایستی به آن مرکز مراجعه کنید و کالای خود را حضورا دریافت نمایید و یا با شرایط توافقی با آن مرکز هزینه ارسال تا درب منزل را پرداخت و سفارش خود را درب منزل دریافت کنید .
زمان رسیدن سفارش به وسیله تیپاکس در هشتاد شهر که تک مسیر میباشد 24 ساعت و در شهرهایی که دو مسیر میباشد 48 تا 72 ساعت میباشد و هزینه آن به صورت پس کرایه در زمان دریافت کالا پرداخت میگردد . در این نوع ارسال نیز بار شما بیمه میشود و هزینه آن بر حسب وزن کالا می باشد .

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()